Kids Evolution™
Kids Evolution™
Program rozwoju intelektualnego AMAKids
Kids Evolution™ to licencjonowany program dynamicznego rozwoju kompetencji dziecka w obszarze zwiększania szybkości i sprawności nauki, treningu koncentracji, rozwoju pamięci oraz zwiększenia efektywności pracy mózgu. Dodatkowymi umiejętnościami po ukończeniu naszego kursu jest umiejętność szybkiego przyswajania treści czytanych oraz średnio trzykrotny wzrost skuteczności zapamiętywania.

Nasz program używa autorskich rozwiązań i metod w tym dostosowane elementy teorii Tony'ego Buzana - autorytetu z dziedziny neuroedukacji i psychologii. Wspieramy się również pozytywnymi praktykami programu Evelyn Wood - amerykańskiej edukatorki dynamicznego czytania, której jednym ze słynnych uczniów był John F. Kennedy.

Podaruj swojemu dziecku supermoc !
Spiderman, Batman, Pocahontas, Kapitan Ameryka - wszyscy znamy ich moc. Pomożemy Twojemu dziecku
zbudować jego własną supermoc!
Potęgujemy szybkość i sprawność nauki
Zajęcia szkolne, zadania domowe, sprawdziany. Jest tego dużo ! Te obowiązki dziecka zabierają mu mnóstwo czasu. Chcemy żeby nasze dzieci cieszyły się większą ilością czasu wolnego przy zachowaniu ich rozwoju szkolnego. Z naszym programem zwiększamy szybkość przyswajania wiedzy i oszczędzamy czas na inne aktywności. Efekty ćwiczeń są długotrwałe.
Pobudzamy miłość do czytania
„Czytaj! Będziesz mądrzejszy" - wszyscy to gdzieś słyszeliśmy, ale nie wszyscy stosujemy. Chcesz, aby dziecko nie miało „alergii na książki" ? Pomożemy neutralizować negatywne emocje związane z czytaniem, a sama praktyka będzie radosnym przeżyciem. Dodatkowo dziecko nabędzie zdolności dynamicznego przyswajania treści.
Rozwijamy pamięć dziecka
„Co ja miałem? Pamięć miałem !".
W okresie wzrostu i dojrzewania dziecka kształtujemy siłę jego umysłu. Im więcej wagi przywiążemy do zbudowania dużej ilości połączeń neuronowych tym bardziej wpłyniemy na zdolności przyswajania i zapamiętywanie danych i informacji. Nasz program zwiększa zdolności pamięciowe dziecka nawet trzykrotnie.
Trenujemy koncentrację
Kształcimy uwagę, która pomaga dziecku koncentrować się na tym, co jest dla niego ważne. Uczymy skupienia przy wykonywaniu jednego zadania lub wykonywaniu efektywnym kilku czynności jednocześnie co buduje podzielność uwagi.
Pokonujemy dysleksje rozwojową
W pracy nad dysleksją u dzieci najważniejsze jest indywidualne podejście. Szybkie czytanie i treningi pamięciowe są sprawdzoną metodą na pracę z dyslektykami. W skutek ćwiczeń z AMAKids dziecko będzie mogło łatwiej się skoncentrować i osiągać upragnione, pełne zrozumienie w czytanym tekście i liczeniu.
Zwiększamy moc mózgu
Treningi AMAKids polepszają umiejętności poznawcze dziecka, które są podstawowym zestawem narzędzi, których nasz mózg używa do myślenia, przetwarzania bodźców odbieranych przez zmysły, uczenia się, czytania, zapamiętywania, wnioskowania. Polepszając te umiejętności, zwiększamy jakość życia dziecka w szkole i pozostałych sferach życia.
Angażujące zajęcia
Kids Evolution™

W AMAKids pomagamy dzieciom rozwijać się w sposób zrównoważony i dynamiczny, a przy tym świetnie się bawić !
Stosujemy sprawdzone metody nauczania oraz ćwiczeń
brainfitness. Na naszych zajęciach nie ma nudy!

dedykowana platforma do ćwiczeń online
autorskie podręczniki
zajęcia wspierane formą zabawy i radością dzieci
12 opatentowanych metod ćwiczeniowych

Co ona robi ? Nasz uczeń, Martynka, laureat konkursu talentów, program THE BRAIN, Polsat
On jest fantastyczny ! Nasz uczeń, Mikołaj, laureat konkurs talentów, program THE BRAIN, Polsat
Oferta
Kids Evolution™ oferujemy w akademiach AMAKids
na terenie Polski, sprawdź dostępność
w swoim regionie.
  • 4 x 90 minut / miesięcznie

    dla dzieci z bazową umiejętnością czytania i pisania

    2 semestry, 10 miesięcy kursu który rozwinie kompetencje Twojego dziecka na całe życie. Gwarantujemy długotrwałego efekty

    dodatkowy dostęp do platformy online
  • pytaj w wybranej placówce o dostępne pakiety i promocje
  • IDEALNE ROZWIĄZANIE NA POŻYTECZNY PREZENT DLA DZIECKA
ZAPISZ SIĘ
Narzędzia pracy adekwatne
do naszych czasów
Ty i Twoje dziecko otrzymujecie dostęp do autorskich narzędzi online oraz ich funkcji w tym:

PLATFORMA ONLINE

SAMODZIELNE ĆWICZENIA

RAPORTY Z POSTĘPAMI DZIECKA

GRY EDUKACYJNE

APLIKACJA MOBILNA AR (rozszerzona rzeczywistość)

PŁATNOŚCI
Dla kogo jest ten kurs?
Zajęcia organizujemy dla dzieci 7-14 lat przy czym dziecko musi w stopniu bazowym posiadać umiejętność czytania i pisania. W najbliższej przyszłości rozpoczniemy zajęcia również dla dorosłych.
Co kształci Kids Evolution™ ?
Rozwijamy myślenie figuratywne, zwiększamy kompetencje pamięciowe, trenujemy umiejętność dynamicznego czytania i jednoczesnego przyswajania informacji, rozwijamy podzielność uwagi. W przypadku cech osobowościowych: rozwijamy pewność siebie, krytyczne myślenie, logikę oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
Moje dziecko ma dobrą pamięć. Czy ten kurs jest mu potrzebny?
Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Ludzie o doskonałej pamięci i umiejętności przyswajania i przetwarzania informacji zdobywają sukcesy w życiu zawodowym. Oni również ćwiczą swój mózg mniej lub bardziej świadomie. Ważne jest nie tylko, aby posiadać zdolność zapamiętywania, ale również mieć umiejętność wykorzystywania zapamiętanych danych i właściwego ich kojarzenia, w czym pomagają połączenia neuronalne. Nauczymy Twoje dziecko różnych technik zapamiętywania informacji w niestandardowy sposób. , Umiejętności i rezultaty pozostaną na całe życie.

Po co dziecku umiejętność szybkiego czytania?
Współczesny świat dostarcza nam dużej ilości bodźców informacyjnych. Kluczowa umiejętność to dobór i selekcja danych właściwych naszym potrzebom.
Uczymy dzieci radzenia sobie z dużą ilością informacji oraz umiejętności skutecznego ich wykorzystywania.
Kiedy można spodziewać się pierwszych wyników?
Pierwsze rezultaty widoczne są po około miesiącu. Podczas każdej lekcji dziecko uczy się nowej metody, która jest utrwalana na kolejnych zajęciach.
Jak szybko moje dziecko będzie czytać po kursie?
Jedną z umiejętności zdobytej po naszym kursie jest wzrost szybkości czytania. W zależności od wskaźników początkowych, nasi uczniowie osiągają wyniki po podstawowym kursie rzędu 300, 1000, 3000 lub więcej słów na minutę. Przy czym wartości te są indywidualne dla każdego dziecka i zależą od zaangażowania, współpracy z trenerem oraz treningów własnych.
Jaka jest trwałość nabytych umiejętności?
Kształcimy cechy, które zostają na całe życie. Przyswojone metody i techniki będą każdorazowo wykorzystywane przez dziecko w procesie czytania i zapamiętywania w sposób naturalny.
Jak długo trwa kurs?
Kurs przygotowany jest na 2 pełne semestry polskiego roku szkolnego.
Co zawiera cena kursu?
W cenie wybranego kursu otrzymujemy 4 zajęcia w systemie miesięcznym. Dostęp do Platormy online gdzie znajdują się specjalnie zbudowane modułu lekcyjne i aplikacja na urządzenia mobilne do realizacji indywidualnych ćwiczeń przez dziecko zleconych przez trenera. Dodatkowym elementem, nabywanym oddzielnie jest indywidualny zestaw startowy, który zawiera podręczniki i matryce ćwiczeniowe. Nieodłącznym i podstawowym elementem kursu jest pełna ścieżka szkoleniowa dziecka z trenerem.
Skontaktuj się z nami
Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, śmiało.
Zadzwoń lub napisz do nas.
+48 733 038 068
hello@amakids.pl
AMAKids Polska HQ
Wałbrzyska 1a, 52-314 Wrocław, Polska
Made on
Tilda